Apie mus

Kas mes esame?

Mes jauna, profesionali, kūrybinga ir nuolatos auganti bei tobulėjanti komanda. Džiaugiamės galėdami, tai daryti kartu su jumis, mūsų klientais, partneriais, studentais.

Kiekviena diena, tai naujas mūsų bendros ateities puslapis!

Kūrybinio potencialo iniciatyvos prasidėjo 2015 metais, nuo tada iki šiandien „KUBIKAS“ ieško geriausių sprendimų, kuriant inovatyvius projektus, skleidžiant patikrintą ir saugią reklamą, užtikrinančią kokybišką turinį bei žingeidiems, ir smalsiems žmonėms suteikiant informacinių technologijų žinias. Viskas daroma dėl klientų, patenkinant jų lūkesčius.

Mūsų paslaugos

Kūrybiniai projektai

Kūryba, tai neatsiejama kasdienybės dalis, atsakomybė ir atsakingas požiūris leidžia kurti inovatyvius projektus, kurie kuria reprezentatyvų įvaizdį internete, padeda pasiekti tikslinę auditoriją, skatina verslo pardavimus ir didina prekės ženklų žinomumą. Mūsų kūrybinė patirtis leidžia kurti įvairaus tipo internetinius projektus, kurie skaidomi nuo reprezentacinių internetinių svetainių iki naujienų portalų, elektroninių parduotuvių ar mokymo platformų.

Reklamos kampanijos

Šiandieninis pasaulis neįsivaizduojamas be reklamos. Naujų produktų pristatymas, skirtingos reklamos kampanijų formos, tai padeda mūsų klientams tapti pastebimais, žinomais bendroje rinkoje. Mūsų auginama potencialių klientų auditorija ir lyderystė regionuose užtikrina sąlygas tapti žinomais. Šiuo metus reklamos auditorija sudaro per 100 000 potencialių klientų.

Nuotoliniai mokymai

Nuotolinės studijos yra novatoriškas ir ypatingai lanksčios formos mokymo/si būdas, leidžiantis studijuoti nepriklausomai nuo vietovės bei užsiėmimų tempo, įvykusių paskaitų įrašus, galima peržiūrėti internete, o su mokymus vedančiais lektoriais, bendrauti šiuolaikinėmis informacinėmis komunikacijos priemonėmis.
Turime sukaupę daug nuotolinio mokymo/si organizavimo patirties, kuriant, vedant paskaitas, seminarus, konferencijas.

Organizuojame informacinių technologijų srities mokymus, seminarus, webinarus bei konsultacijas įvairioms visuomenės grupėms.

Progresyvi žiniasklaida

Žiniasklaida užima ryškų vaidmenį šiuolaikinėje visuomenėje ir yra ketvirta galia pasaulyje, galinti formuoti visuomenės nuomonę. Vieni pagrindinių informacijos ir naujienų šaltinių yra laikraštis, radijas, televizija bei internetas. Juose yra apstu įvairios informacijos, todėl svarbu mokėti ją atsirinkti.
Mūsų dešimtmečio žiniasklaidos patirtis leidžia kurti ir formuoti jaunimo nuomonę ir išskirtinį, įtraukiantį turinį.